- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 873 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
BISHBASHBOSH
17
Uważam, że to jeden z największych błędów tego klubu. Jeszcze gorszy niż wydanie na Rogue 40... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
33
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 873 Culés
1
Uwaga! M.in. w Hiszpanii obchodzone jest święto Dia de los Santos Inocentes, co jest odpowiednikiem polskiego Prima Aprilis :) W przeglądach prasy mogą pojawić się bzdury :D
0
@GenerałXavi Tylko, że prasa może pisać wczoraj artykuł na dziś. Choć ją już dziś czytałem, to już nie będzie psikusów. Plotki transferowe, nowy trener Sevilli to m.in. dziś piszą gazety.
1
@Tridente2015 Tam bzdury co i rusz piszą ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika