- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1368 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1368 Culés
0
Panuje już świąteczną atmosfera, nic mi się nie chce a sprawdzian z matematyki przed samymi świętami ehh.
34
@Lola120 Ułamki, czy obliczenie pola rombu? xD
0
@Socjopata Coś lubisz na moje komentarze odpowiadać kolego xd Gdy ma się taką babkę od matmy która nam każe brać kalkulator do tablicy i sprawdza sobie sama wynik z odpowiedzi to nawet nie ma na to słów... A sprawdzian logarytmy itp.
5
@Lola120 Tylko matematyka z testovironem
8
@Lola120 Jak nie znasz to polecam matemaksa, myślę że połowa maturzystów zawdzięcza mu przyzwoite wyniki z matury :D
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Socjopata Żydowskie metody zawsze najlepsze.
0
@Lola120 Panuje świąteczna atmosfera, końcówka semestru, jak co każdy semestr muszę poprawiać oceny, a mi się nie chce jeszcze bardziej niż w poprzednich latach.
1
@Socjopata Zacytowałbym tutaj teksty Pana Łukasza "Klejnota Nilu'' Stanisławowskiego z jego filmu o całkach, ale boje się bana za wulgaryzmy. Nawet wygwiazdkowanie lub nienapisanie owych słów i tak nie pomoże.
0
@Socjopata Oj nikt tak nie nauczy całek jak Testo :D
0
@Lola120 Lepszy sprawdzian z matematyki przed świętami niż sprawdzian z biologii, geografii, historii i zapewne poprawa sprawdzianu z fizyki w pierwszym tygodniu po świętach:)