La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

3

Po tych jakże szczeniackich jak i prostackich słowach Ronaldo życzę mu aby swój dorobek w La Liga zakończył z tymi 2 czy tam 3 brameczkami,a Real pożegnał się z Ligą Mistrzów w 1/8. Po prostu nie trawię gościa nawet Neymar uznawał wyższość najlepszego piłkarza biegającego po globie i nie wygadywał takich bzdur...Teraz wspierajmy Leo aby od stycznia grał jeszcze bardziej nieziemsko i zrównał z ziemią CR. (Jeżeli zdobędziemy tryplet to Mesii w przyszłym roku wyjaśni go raz na zawsze :)

0

@Maciejooo chyba że za słabo zagra na MŚ ale to nierealne ze strony LEO

3

@Messibestplayerintheworld i jeszcze żeby Portugalia nie wyszła z grupy na MŚ... jak już tak mu życzymy

2

@Maciejooo Nawet na stronie realu część kibiców się z niego śmieje :D.

3

@l0Messini Część się śmieje bo wie jakie są fakty i realia a druga część to poprostu dzieci oslepione jego blaskiem i wygorowanym ego.

1

@Tuc To prawda, ale że Zidane tak mu jeszcze liże to się nie spodziewałem...

1

@Maciejooo Zidane to każdemu liże.

2

@Maciejooo Jak to mówią "pycha kroczy przed upadkiem" to bardzo prawdopodobne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: