La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 884 Culés

0

Patrząc na powtórkę La Manity. Przypomniał mi się David Villa. Czy też uważacie że Hiszpan nie zrobił w Barcelonie kariery na miarę swoich wspaniałych umiejętności? Myślę że był trochę ofiarą Messiego który grał na środku.

8

@bartekvisca  Nie zrobił kariery ? Wygrał z Barcą wszystko, miał w tym duży udział, a razem z Leo i Pedro stworzyli niesamowite trio MVP od którego tylko MSN było lepsze więc ja bym nie powiedział, że nie zrobił u nas kariery, a to, że był lekko w cieniu Leo tak jak każdy zawodnik, który gra w Barcelonie to nie jest żadne zdziwienie bo grając z Messim nie można nie być w jego cieniu, ale Villa robił to co miał robić w Barcelonie i bardzo miło go wspominam ;)

konto usunięte

0

@bartekvisca  Trochę racja, myślę że podobna sytuacja spotkała Ibre który grając przy Messim nie pokazał całych swoich umiejętności

0

@bartekvisca  David to specyficzny i wyjątkowy napastnik, coś w stylu Raula.
Klasa sama w sobie. Jeśli w tej chwili strzela w MLS to u nas teraz byłby MEGAJOKEREM!
Bardzo mi go żal że odszedł zbyt wcześnie od nas ale jaki zarząd.....

5

@Pusshi Mi się wydaje że bardziej tu była wina złamanej nogi na kms. Przez te 1,5 roku w Barcy grał wg mnie genialniea po kontuzji to była co najwyżej połowa jego formy z wcześniej

3

@GamperKubalaCruyff Ten zarząd dał mu wolną rękę, gdy Villa postanowił sam odejść, więc nie widzę tu żadnej ich winy.

konto usunięte

0

@GamperKubalaCruyff Przecież zarząd poszedł mu na reke mimo to ,że totenham dawał więcej kasy. Zgodzi się by odszedł do Atletico

0

@bartekvisca  tak jak jeden z kolegow wyzej wspomnial - Villa przyszedl w 2010 r i zaliczyl bardzo udany sezon (bramki z Realem, Espanyolem, gol w finale LM). Pozniej zaliczyl na poczatku sezonu 11/12 maly spadek formy, jednak nie wiadmo co by bylo dalej gdyby nie fatalna kontuzja odniesiona na KMs ktora wykluczyla go z gry na dlugi okres.

Jesli dodamy do tego, ze byl to zawodnik ktory wygral wszystko i byl juz w wieku > 30 lat, to byc moze nie bylo latwo juz wskoczyc na poziom jaki prezentował w latach 2007-2011. /niekotrzy pilkarze nie sa tez w stanie grac 10 lat na topowym poziomie - tylko maja swoj peak. W przypadku Villi byla jeszcze ta kontuzja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: