La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

17

Digne:''Ter Stegen? On już teraz jest najlepszym bramkarzem na świecie. Jego interwencje były kluczowe. Szansa od Valverde? Jeśli trener chce,żebym grał jestem cały czas gotowy.'' [fcbw]

Digne pokazuje,że jest solidnym zmiennikiem Alby. Jordi w tym sezonie wygląda świetnie,ale uważam,że takie rotowanie go z Lucasem będzie dobre dla nich dwóch. Trzeba rotować,żeby Alba w kluczowym momencie sezonu nie oddychał rękawami. Dzisiaj Francuz występ na duży + :)

konto usunięte

0

@BarcaInfo Ostatnie jego występy są ogólnie na duży +. Dzisiaj szkoda, że nie strzelał tylko chciał podawać do Suareza :(

1

@BarcaInfo To prawda. Jakoś mnie Digne średnio przekonywał w zeszłym sezonie, ale teraz jestem z niego naprawdę zadowolona. W reprezentacji też gra dobre spotkania. Chociaż ta zmarnowana sytuacja po podaniu Messiego... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?