La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1040 Culés

26

Uwielbiam komentarze tutaj na La Rambla. ;)

Griezmann - zagra dobry meczor - DZIK! Brać go, bo 100 mln to promocja!

Griezmann - zagrał słabo - nie ma sensu wydawać 100 mln - to głupota..

Zdecydujta się.

1

@NGRonnie10 Brać bez gadania.

konto usunięte

7

@NGRonnie10 W tym Atletico od dłuższego czasu wygląda jakby grał od niechcenia, coś jak Ozil w Arsenalu

1

@NGRonnie10 Niestety taka jest większość pseudo kibiców czy u nas czy na białej. Nie chce nikogo obrażać ale pełno jest januszy futbolu i kibiców sukcesu. Nie idzie to polowe sprzedać reszta pozwalniać. Idzie to o jejku jaki on jest cudowny najlepszy itp.

4

@NGRonnie10 Ja bym go nie chciał w Barcelonie.

konto usunięte

3

@NGRonnie10 Zasadniczy problem z Griezmannem polega na tym, że nie wiadomo kiedy ostatni raz zagrał dobry mecz.

2

@NGRonnie10 Nie chodzi o to, że zmieniamy zdania. Po prostu dobry mecz dostarcza argumentów tym co go chcą a zły tym co nie. Wiadomo, że nik nie bezie krzyczeć, że jset słaby kiedy walnie 7 bramek.

Ja osobiście go nie chce, jego klasy nie można podważyć ale on ma za 4 miesiące 27 lat. to oznacza, że wydamy 100 baniek na piłkarza, który za 2-3 lata będzie juz potrzebować następcy. Co wiąże się z kolejnymi dziesiątkami-setkami milionów.

Zeby nie było nie uważam, że jest słaby czy stary ale ja bym celował w 23-25 latka, który przez rok podszkoli się przy Suarezie. W ogóle to marzeniem jest Martial i młody i doświadczony,świetny no i stylem przypomina mojego ulubionego piłkarza T. Henry'ego

konto usunięte

3

@Varkond Taki zawodnik i 5lat może grać na dobrym poziomie, a Ty tu już o zastepcach piszesz

Strach jak piłkarz ma powyżej 26 lat bo już mu następcy będą szukać :v

4

@Varkond Griezmann za 2-3 lata będzie potrzebował następcy ? Przecież on wtedy będzie miał dopiero 30 lat. Francuz jest w połowie swojej kariery. Wasze patrzenie na wiek tylko potwierdza to jak mało znacie się na futbolu.

0

@NGRonnie10 Griezmann jest klasowym piłkarzem i nie ma co do tego wątpliwości. Myśle ze 100 milionów euro nie będzie problemem dla Barcelony w letnim okienku transferowym. Ponadto Coutinho i za promocyjna cenę Yerri Mina.

0

@MarioVeB! Mając 100mln do wydania można się zastanowić nad lepszą opcją niż Griezmann.

1

@KapiFCB A ile ma teraz Suarez? a Kim ma byc Geri dla Suareza? No właśnie. To co piszesz pokazuje jak w ogole nie znasz się na footballu

1

@KapiFCB Więc naucz nas znać się na futbolu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: