- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 995 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
111 odpowiedzi
MirusAmisz
26
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
LAMC_10
6
Było pite.https://twitter.com/i/status/2063283454930825729
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 995 Culés
0
https://x.com/GrosickiKamil/status/912300113854390280
Grosik jak wyjaśnił typa. :P
albo on Grosika. :v
0
@marcin62 Grosik wyjaśnił? Dla mnie ten gość dobrze mu napisał
1
@Socjopata "Łbie"? Dobrze mu napisał? Pokazuje tylko jego iloraz inteligencji.
9
@Socjopata Jak dobrze? To jest jego konto i miło,ze strony Kamila,że się martwi o kolegę z kadry. Każdy zawodnik tak piszę a ten Perchła tylko się ośmieszył i tyle.
0
@marcin62 właśnie nikt nikogo tutaj nie wyjaśnił...
0
@BarcaInfo On to się ośmiesza każdym twittem. Drugiego takiego przygłupa ze świecą szukać...
0
@Socjopata Dokładnie Milik z Grosicki znają się bardzo dobrze i słowa otuchy można mu przekazać telefonicznie lub w wiadomości prywatnej. Jaki cel ma wypisywanie takich rzeczy publicznie ? Zachęca ludzi do wsparcia ? Pewnie i bez takich wpisów wszyscy kibice wspierają Milika.
1
@marcin62 Perchał to już właściwie legenda polskiego internetu xD
3
@KapiFCB Jego profil i ma prawo pisać co chce, Lewy też za pośrednictwem Instargrama okazał wyrazy wsparcia dla Milika, ale jego nikt nie krytykuje.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@laikike1 TOOOOOOOOOOOOOOOOO