La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2445 Culés

1

Panowie i Panie...tak sobie oglądałem filmiki Barcelony i natrafiłem na dobrze znany wszystkim:



Pamiętny mecz, kiedy Barca pokonała Celtę 6-1 na Camp Nou.
Widziałem wiele wspaniałych meczy Barcy, począwszy od Gran Derbi w 2010 na Camp Nou z manitą, czy też niedawne 0-4 na Bernabeu. Pięknych meczy Barcy było od groma, ale ten jest najbardziej magiczny ze wszystkich. Praktycznie całą drugą połowę siedziałem z otwartą gębą i co chwilę wstawałem by im klaskać.
Mecz, który zapamiętam do końca swojego życia i który najpełniej definiuje czym było magiczne trio MSN.

konto usunięte

1

@michal26 Ja szczególnie wspominam 3:3 z Realem na Camp Nou (oglądałem w jakiejś chińskiej TV na sopcascie) i magiczny hat trick Messiego z moją ulubioną bramką ever =>

0

@michal26 Ja miałem to samo,czyta magia,nie do opisania

0

@michal26 To było coś więcej niż mecz to już pod sztukę podchodziło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?