- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Sysia11
3
Póki co to Suarez bez kolan prezentuje się dużo lepiej od Lewego. Ciekawe czy Robcio wdroży... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
0
Czy ktoś z tu obecnych może podzielić się swoją opinią na temat Playerunknown's Battlegrounds?
5
@fc_barcelona_1899 Kozacka gra koniec kropka.
1
@fc_barcelona_1899 Na ten moment gra jest ok, można się pobawić zwłaszcza z dobrą ekipą. Trzeba mieć jedynie dobry komputer. No i jest to early acces, więc mogą dowolnie ją modyfikować. (Coś takiego miało miejsce w h1z1, np zwiększyły się wymagania sprzętowe oraz poniekąd gameplay). Ogólnie nie polecam, po przygodach w h1z1 nie mam dobrej opinii o grach multiplayer we wczesnym dostępie. Teraz na PUBG jest hype, ale na hizi też kiedyś był. Od siebie dałbym 5/10, taki klon hizi w sumie. Jedyną fajną rzeczą są gry customowe, ale za to bez ekipy bym się nie brał. Gra ma potencjał żeby być lepszą od h1z1, ale osobiście wolałbym poczekać i zobaczyć w jakim kierunku pójdą developerzy. Zwłaszcza że ona teraz kosztuje z 60 euro na steam.
2
@fc_barcelona_1899 Posiadam grę od paru miesięcy. Na początku gdy kupiłem mimo nie najgorszego komputera strasznie lagowalo. Obecnie jest ok, twórcy dodają cały czas nowe rzeczy tryby itd. Jeśli chodzi o sam tryb battle royal to jest to chyba najlepsza gra. Ogólnie kosztuje na steam chyba 30€ czyli około 130zł więc myślę, że jest warta swojej ceny. A i dobrze jakbyś miał chociaż 1 kolegę do wspólnego grania, bo nie ma za ciekawego systemu nagradzania i samemu może się w końcu znudzić, natomiast do pogrania ze znajomymi jest to gra bardzo dobra daje wiele zabawy z gry :d
0
@Szreko A Escape from Tarkov? Może ktoś coś napisać o tej grze?
0
@fc_barcelona_1899 No ja akurat nie mam o niej zielonego pojęcia. Nie grałem i nie będę.