La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

0

Żeby Coutinho mógł przyjść miejsce musi zrobić Marlon odchodząc na wypożyczenie, bądź Douglas, który miałby być sprzedany bądź wypożyczony?

0

@PodejrzaneMecze Co ma obrońca do pomocnika?

0

@PodejrzaneMecze Marlon na wypożyczenie a Douglas na sprzeda. Coś takiego mówiono

0

@PodejrzaneMecze wraz z Paulinho i Suarezem, to piłkarze spoza Unii.

1

@PodejrzaneMecze Suarez ma paszport już

0

@PodejrzaneMecze Coutinho, Paulinho, Marlon mieścimy się ;)

0

@PodejrzaneMecze Jeżeli to prawda, to chyba powinien mieć tutaj drugą flagę - https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131

1

@PodejrzaneMecze Nie. Żona Suareza ma włoskie obywatelstwo, on nie jest zarejestrowany jako typ spoza UE. Jak przyjdzie Coutinho, to Marlon może zostać.

1

@PodejrzaneMecze Jeśli dobrze pamiętam to Suarez nie wlicza się do graczy spoza Unii ze względu na to, że jego żona ma bodajże włoski paszport. Niech ktoś poprawi mnie jeśli się mylę.

0

@PodejrzaneMecze Okej, jeżeli tak jest, to nie ma większego problemu.

1

@Aveiro Nie mylisz się kolego.

konto usunięte

0

@PodejrzaneMecze Suarez ma paszport, miejsce zajmuje Paulinho i Marlon, douglas nie będzie nawet zgłoszony do rozgrywek więc się nie liczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: