La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 502 Culés

konto usunięte

39

Dembele to akt desperacji zarządu. Jeśli pozyskają go za >120, to poniosą porażkę. Nie sztuką jest dysponować 300 mln i kupić zawodnika. Niemniej czekam na Dembele od początku okienka i powitam go z otwartymi ramionami. A Bartmeu trzeba zdelegalizować!

19

@al Fayed Kupić źle xd nie kupić źle, zrozum :D

0

@al Fayed Od początku powinni po prostu tyle zapłacić. Transfer Neymara zepsuł rynek.

8

@Amnc Nie zrozumiałeś kolegi.

0

@al Fayed No a kogo byś polecił w tych realiach?Tak wygląda teraźniejszy rynek .

0

@urbipl Ilu zawodników w tym okienku kosztowało powyżej 100 mln EUR oprócz Neymara no i tylko dla FCB.

1

@kazbychu Ile klubów miało taki pokaźny i oczywisty dla klubów budżet?

konto usunięte

2

@Amnc Wpierw zrozum przesłanie, a potem bierz sie za dalsze interpretacje ;)

konto usunięte

0

@al Fayed Popyt = Podaż

0

@al Fayed Akt desperacji.. Nie bardzo. Wszyscy wiedzą jakim budżetem teraz może dysponować Barcelona, a patrząc na finansowe fair play każdy chce otrzymać jak najwięcej, żeby dochody zostały zwiększone. Akt desperacji i głupoty to kupienie Paulinho za kwotę odstępnego, bo na mniej się chińczyki nie zgodziły

0

@sidzej Czyli jakby FCB miała budżet na transfery ok 100 mln to Liv i Borussia zeszły by z ceny.

konto usunięte

0

@chester43 Nie w kazdych warunkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: