O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1781
  • Liczba komentarzy 2119
  • Polecenia 5647

Komentarze

0

@Unikatowy Witam kolegę po fachu :D jak tam sobie radzisz w tych trudnych czasach, gdzie się podziewasz aktualnie? :d

8

Tak sobie oglądam starą Barcelonę i brakuje mi tego Daniego Alvesa :(

1

@Mario96w 04/05 4:2 dla Realu :D

1

@Mns21 Doskonale Cię rozumiem, zabezpieczam się bardzo mocno może mnie to nie dotknie bo jestem osobą młoda, nie zdajesz sobie sprawy ile towaru wyjeżdża z Polski i do niej wraca. Gospodarka nie poradzi sobie bez transportu.

11

@Mns21 Jestem zawodowym kierowcą, przez ostatnie 2 dni jak byłem w trasie miałem mniej kontaktu z ludźmi niż przez godzine podczas robienia zakupów.

Zobacz wszystkie

85

Barca w formie od meczu z Sociedad:D wiecie co to znaczy? :d

80

Piqué: Przed przyjściem Cruyffa w 1988 roku FC Barcelona ratowała poszczególne sezony wygrywając El Clásico. Teraz role się odwróciły.
Piqué: Pomimo porażki w El Clásico nie mam najmniejszych wątpliwości, że zostaniemy mistrzami Hiszpanii.
Piqué: Neymar nie ma zamiaru się ruszać z Barçy, do jasnej cholery. Znam go. Zostanie. Ter Stegen też zostanie. Wszyscy są tu szczęśliwi.

72

Pique lepszy drybling niz CR :D

69

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?