O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 1646
  • Liczba komentarzy 2111
  • Polecenia 5624

Komentarze

1

@DanielVeB jedno i to samo można powiedzieć :D

0

@Volk no tak :D cały korek ma ok 20 km, żeby go przyjechać zajmie mi to z dobre 3 godziny :D uroki kierowcy zawodowego

2

Stoję w korku w Belgii, dokładnie Antwerpia :D przez pół godziny zrobiłem 200 metrów to jest jakaś masakra..

8

To tylko zmiana trenera a już nie mogę się doczekać kolejnego meczu oby to było to na co każdy z nas czeka :D Miłego weekendu!

1

@Avada Kedavra a piwo to nie ma kalorii? :D wypijajac 7 piw jest to ok 1-1,5 tysięcy kalorii :d

Zobacz wszystkie

85

Barca w formie od meczu z Sociedad:D wiecie co to znaczy? :d

80

Piqué: Przed przyjściem Cruyffa w 1988 roku FC Barcelona ratowała poszczególne sezony wygrywając El Clásico. Teraz role się odwróciły.
Piqué: Pomimo porażki w El Clásico nie mam najmniejszych wątpliwości, że zostaniemy mistrzami Hiszpanii.
Piqué: Neymar nie ma zamiaru się ruszać z Barçy, do jasnej cholery. Znam go. Zostanie. Ter Stegen też zostanie. Wszyscy są tu szczęśliwi.

72

Pique lepszy drybling niz CR :D

69

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?