La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

2

Jeszcze odnośnie Paulinho. Cały świat widzi, że Barca potrzebuje nowego Xaaviego, oprócz... zarządu. Wg mnie ten Chińczyk to 100% wałek, najśmieszniejsze jest to, że Bartek przełożył prezentację z obawy przed linczem. Jeszcze jakby był potrzebny, ale na Janusza Tracza on jest wyjątkowo niepotrzebny i nie pasuje stylem. Rakitić z Gomesem to zawodnicy o podobnym profilu. Liczę, że zespół po cichu się zbuntuje i Paulinho ostatecznie nie przyjdzie. Pique to król twittera i wie co się dzieje u ziomeczków na La Ramblach i innych, Messi nie podpisał jeszcze kontraktu, a Roberto na razie mało gra. Najlepszy wychowanek ostatnich lat. Jakby on odszedł to nawet wotum nie będzie potrzebne. Dymisja i tyle, socios by chyba transparenty przy Camp Nou wywiesili. Mimo ogromnego pesymizmu na stronie, ja liczę, że słońce jeszcze dla nas zaświeci i to szybciej niż niektórzy sądzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?