La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

3

Sprzedaliśmy Bartrę za śmieszne 8 mln. euro, który może nie był jakimś super obrońcą i popełniał błędy, ale byłby idealny, by odciążyć np. Pique w meczach ze słabszymi drużynami, a wypożyczyliśmy prawie 32-letniego Vermaelena, który teraz wrócił, kolejny raz doznał kontuzji, nie dotrwał nawet do rozpoczęcia La Ligi i teraz będzie ciężko komukolwiek go opchnąć. I niech mi nikt nie pisze, że Bartra chciał odejść, bo chciał być podstawowym obrońcą w drużynie. Odszedł dlatego, że Lucho kompletnie go olał i nawet nie powoływał go na mecze, tylko wyrzucał go na trybuny. I Tak po za tym, w Borussii też nie mógł być pewny pierwszej jedenastki, a jednak zdecydował się odejść.

1

@BaroPodertos To z tym już pretensje do Lucho, ale zgadzam się. Uwielbiam Enrique, ale strasznie zaniedbał niektóre rzeczy i zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?