- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
0
Spytam Was. Jak wrażenia po gameplayu Fify 18? Według mnie zadnej różnicy nie widac w porównaniu z 17, ale i tak raczej Pesa kupie w tym roku.
4
@FCBMati10 FM tylko i wyłącznie. :)
1
@kuba1308VeB FM to trochę inna gierka ale też spoko.
0
@FCBMati10 A wersja na PC będzie taka sama jak na PS4? Chodzi o Pesa.
2
@l0Messini Tak. Konami zapewnia że w tym roku skupiają się na wersji PC. Sam kupuje PESa na PC a Fife 18 na PS4
0
@BlauGrana1404 Jakby nie było to powinno być chyba na odwrót bo poprzednie Pesy miały słabą grafikę xD
0
@FCBMati10 Co by nie było i tak kupię Fifę i Pesa. Fife dla Futa, Pesa dla przyjemności z gry:) z FMa już dawno zrezygnowałem za dużo czasu straciłem przez to:)
0
@FCBMati10 Poprzzednie PESy słaba grafike? Chyba tylko na PC, na konsoli znacznie przewyższał PES to co mozna zobaczyć w Fifie. Tym razem nareszcie Konami poszło do rozum do glowy i wersja PC bedzie tak dobrze wyglądać konsolowa. Kupie na piecyka tylko dlatego że patche łatwiej wgrywać :) W innym wypadku oczywiscie kupiłbym na konsole.
0
@BlauGrana1404 Na konsoli to ladna grafa jest, ja to wiem, ale na pc to gorzej jest.
0
@FCBMati10 fifa co roku w gameplayu wygląda tak samo :( niestety
aby reklama i licencje trzymają tę grę.
0
@FCBMati10 od 2018 będzie lepiej i to dużo :)
0
@Messibestplayerintheworld A to słyszałem akurat :)
0
@Messibestplayerintheworld No, kupiłem 17 i mi się szybko przejadla bo handicap, i skrypty przez co akcje wyglądają tak samo.
0
@BlauGrana1404 Ostatnio ogrywałem Pesa 13, następne części były podobno słabe, ale skoro tak to chętnie wrócę do tej gierki.