- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
norbi77
12
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
NeroTFP1
42
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
6
Michael Phelps nieco zakpił ze swoich kibiców, a jego małe oszustwo nie za bardzo przypadło im do gustu. Chodzi mianowicie o rzekomy wyścig Amerykanina z rekinem, który jak się okazało nigdy się nie odbył.
,,Spełniam swoje szalone marzenia. Od zawsze chciałem ścigać się z rekinami - stwierdził niedawno. "
W niedzielę pokazało odcinek programu "Shark Week", w którym Phelps ścigał się z rekinem na dystansie 100 metrów. Pojedynek minimalnie wygrał żarłacz biały, ale jak się później okazało wszystko było jedną, wielką nieprawdą.
"USA Today" podało, że zwierze było grafiką nałożoną na obraz. Fani pływaka szybko pokazali swoją złość na Twitterze, gdzie stwierdzili, że bardzo zawiedli się na swoim mistrzu.
Nawet gdyby Phelps chciał się ścigać z rekinem, to raczej mało prawdopodobne, by ktoś wyraził na to zgodę. Ciężko bowiem jest zapewnić odpowiednie środki bezpieczeństwa.
PolsatSport
https://x.com/SInow/status/889289612711088129
9
@samueleto Nie wiem w ogóle po co ścigać się z rekinem, który może pływać z prędkością ponad 20 km/h. Może Bolt niech się ściga z kotem domowym? Taki same szanse ma :D
0
@Nigaki Tak dla popularności pewnie. Bolt musiałby się ścigać z Gepardem chociaż mizerne by miał szanse. :D
7
@samueleto Ze zwykłym kotem też, sprawdziłam :D Nawet dachowiec jest szybszy od Bolta. Niewiele, ale szybszy. Gepard to by go zostawił w tumanach kurzu :D
0
@Nigaki Ci pływacy amerykańscy coś mają z tymi kłamstwami. Najpierw Lochte wymyslił napad teraz Phelps rekina.
0
@samueleto Ty chyba nie wiesz jak to było....