- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 979 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 979 Culés
0
Co sądzicie o kobietach? Fajne istoty, czy raczej nie za bardzo?
53
@Michael24 Z kobietami źle ale bez nich gorzej ;)
20
@Michael24 Zależy na jaką trafisz :D
3
@Bambus150400 Trafiles w samo sedno. :D
3
@Michael24 "Chcą wszystko i nic w tym samym czasie." Takiego mema kiedyś o nich widziałem czy coś podobnego, są dziwne, ale właśnie za to je kochamy.
0
@Michael24 Smaczne :)
3
@Michael24 Uważaj bo zaraz przyjdzie tu taka i zacznie mówić że prowokujesz dyskusje obrażającą kobiety :D
1
@DamianVeB11 Masz na myśli Sidzej ?
0
@DamianVeB11 Niech przychodzi, to będziemy mieli żywą odpowiedź na pytanie ;D
2
@kuba1624 Wiesz co nie pamiętam już ale jakiś czas temu była taka która mocno zbulwersowała się tym, że pisaliśmy jaka to Anto jest piękna :D
0
@Michael24 Co za głupie pytanie :vv
0
@Michael24 Kobiety to istoty dominujące.
Co tu się więcej rozpisywać.. :)
2
@PAMEEEELA Dominujące? Nie zgodzę się z tym.
4
@PAMEEEELA Czysta prowokacja :D
0
@Michael24 To zależy w jakim celu chcesz sobie kupić kobietę? Jeśli do rozmowy lub oglądania meczów, to raczej nie polecam.
0
@feiticeira A to niby dlaczego nie? ;)
0
@Michael24 Nie wszystkie są takie same ale prawie wszystkie jakie znam mają jedną wspólną cechę Obgadują swoje koleżanki do innych .
0
@sidzej Dlatego, że kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn, co jest potwierdzone naukowo (co prawda to zaledwie kilka puntów procentowych w skali IQ, ale wciąż - u murzynów to ponoć płeć piękna jest mądrzejsza, nieco odwrotnie)
Ogólnie należy zwalczyć XX wieczny stereotyp o równości płci. Kobiety zawsze będą różniły się od mężczyzn, dlatego też szukając kompana do rozmowy lepiej dogadają się z koleżankami, a facet ze swoimi kolegami ;)
1
@LioNey99 Nie zapomnij o tym, że w Chinach w zeszłym roku zbudowano 20 tys. km autostrad i to bez dotacji unijnych ;)