La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

3

Co sądzicie o E-Sporcie ? Ja uważam, że sport elektroniczny będzie się rozwijał w szybkim tempie i będą w tym sporcie coraz większe pieniądze. Sport nie dla każdego wiadomo, ale po przejściu pokoleń coraz bardziej będzie oglądany według mnie, wiadomo technologia idzie do przodu i wgl.

2

@iniesta98 http://imgur.com/gallery/Ax5UZvk

Coś w tym jest jak widać :D

1

@iniesta98 Rozgrywki CS'a mogłabym oglądać całymi dniami. Niektóre gry są wręcz stworzone, by oglądać, jak ktoś inny gra, nie dziwi mnie więc to, że taką popularność zdobył e-sport.

konto usunięte

0

@GenerałXavi Zgadzam się. Ja również lubię czasem pooglądać niektóre zawody aczkolwiek do rangi sportu nigdy bym tego nie przyrównał. PRzyznam, że nie pomyslałem nigdy pod kątem popularności i faktycznie może mieć to ogromne znaczenie. Aczkolwiek zapewne będzie kilka gier, który będą miały stałą popularność typu fifa, która jest chyba najbardziej randomową grą świata.... (handicap itd).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?