La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

2

Dziwi mnie szydzenie kibiców Barcy z tego, że Perez miał wyciągnąć z Moraty duży hajs, a ten zostaje w Realu. Mi tam to odpowiada, bo zawsze to gwarancja alternatywy dla Benzemy, która gwarantuje te 15 bramek w sezonie jako zmienik. Nie zwracam się tu do wszystkich, ale zastanówcie się, czy Barca ma taką alternatywę, lub kogoś kto chociaż troszkę poskrobie marchewki Suarezowi? Ok jest Paco, który zostawia serducho na boisku, ale Paco nie dostał jeszcze prawdziwej szansy w Barcelonie. Ponieważ Suarez według Enrique był nietykalny. A przecież w meczach ze średniakami typu Eibar, czy Deportivo na Camp No może zagrać pełne 90 min. Tak wiem zagrał w El Clasico pełne 90 min, ale to była wymuszona zmiana zawieszeniem Neymara i Lucho nie miał wyjścia. Moim zdaniem Paco w Barcelonie dostaje zbyt mało minut, aby go obiektywnie ocenić. A gdy już gra naprawdę prezentuje się solidnie i zostawia dużo zdrowia na boisku. Może czas wprowadzić rotacje dla Trio MNS? Albo przynajmniej dla Suareza? To decyzja Valverde, ale doskonale wiemy co rotacje przyniosły Realowi w poprzednim sezonie. Barca więc musi wzmocnić także ławkę, aby tercet mógł złapać troszkę oddechu i odpocząć w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami na Camp No. Tak Alaves, dzień dobry, ale chyba doskonale wiecie co mam na myśli. Nie można, aż tak eksploatować MNS.

konto usunięte

1

@AmigoBlancos JA tylko przypomnę dla tym, co śmieszkują z Moraty, że w tym sezonie w lidze Neymar strzelił 13 goli, a Morata mając dużo mniej minut 15. Także dramat dla Realu jeśli zostanie tak słaby rezerwowy....

0

@AmigoBlancos Bardziej tu chodzi o śmieszkowanie nie dlatego, że Morata zostaje, tylko dlatego, że Perez go nie sprzedał, bo mu nie pasowało 5 mln różnicy. Jest Morata, nie ma Mbappe, a nie ma zawodnika, którego kibice Realu bardziej by chcieli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?