La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

konto usunięte

6

Właśnie skończyłem Life is Strange (PS4). Powiem krótko - gra jest genialna, piękna, fabuła doprowadza do łez, soundtrack najlepszy jaki słyszałem w grach. Polecam każdemu.

0

@DamianVeB11 Ja byłam rozczarowana. Nie było takiego wpływu na przebieg wydarzeń, jak myślałam że będzie, Chloe irytująca jak cholera, a końcowy wybór jest taki sam niezależnie od podjętych wcześniej wyborów. W dodatku trzeba być naprawdę niezłym dupkiem albo przechodzić grę drugi raz, żeby wybrać jedno z zakończeń. Gra na pewno dobra, ale nie rewelacyjna.

konto usunięte

0

@Nigaki Końcowy wybór jest bardzo bezpośredni, ale ciężko o inny bo taka decyzja musiała zapaść (bardzo trudną zresztą). Mnie też trochę zawiodło to, że wcześniejsze "ważne" wybory nie mają za dużo do powiedzenia w zakończeniu, ale sama historia jest uchwycona genialnie. Mnie Chloe nie irytowała, zresztą ogromnie ją polubiłem i czekam na "Before the Storm".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?