La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

5

Wygrałem sextet AS Monaco w FM'ie 2017. Myślę, że warto przypomnieć mój skład (rok 2020). Lafont, Grimaldo(Jetro Willems), Manolas(Gimenez), Savic(Mere), Sidibe(Hysaj), Renato Sanches(Fabinho), Weigl(Bakayoko), Bernardo Silva(O.Dembele), Lemar (Victor Kovalenko), Mbappe(Halilovic), Rashford (Sandro).

+ Dani Cebballos i Aaron Ramsey też swój wkład mieli.

6

@Kubix93 gratuluje sextetu pewnie był truskawką na torcie w twojej karierze

konto usunięte

0

@Kubix93 Ja wygrałem triplete Barçą B 2 lata po awansie do Primera Division! ;-) Ps. Gratuluję!

konto usunięte

0

@Amadeusz Ciekawe jak mogłeś wygrać Barca B w ogóle awans do La Liga, skoro jeden zespół może reprezentować dany klub w danej (w tym wypadku najwyższej) klasie rozgrywkowej. Chyba, że spadłeś Barceloną z Primera.

konto usunięte

0

@whiketh Mogę screena wysłać jutro, bo jestem z trasie, Barca i Barca B oraz Real i Castilla w jednej lidze... trochę szok

konto usunięte

0

@Amadeusz Dziwna sytuacja.

0

@Amadeusz A to ciekawe myślałem że Barca B nie może grać w najwyższej klasie rozgrywek :)

0

@Amadeusz Jesteś pewny że to FM a nie fifa. Jak prowadziłem Barcelonę w FM ( nie grałem co prawda w 17, ale w 15 i 16), to Barcelona B mimo zajęcia 2 miejsca w drugiej lidze nie awansowała do wyższej ligi, zgodnie z prawdziwymi przepisami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?