La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

konto usunięte

0

No i LM zostało obronione. Teraz trzeba wymyślić nowe i trudniejsze wyzwanie dla klubów... Co sądzicie np. o wygraniu dwóch trypletów pod rząd? czy może lepiej brzmi "Obrona Trypletu"? :D

konto usunięte

7

@ShowMan11 Gdyby pewnie nie ten paskudny kwiecień w tamtym roku to pewnie Barca by się cieszyła z obrony trypletu, no ale to gdybanie

0

@ShowMan11 Chyba bym dostała zawału, ale może teraz odrobienie strat z pierwszego meczu zakończonego 5-0? Jak szaleć, to szaleć :D

konto usunięte

0

@Nigaki Żebyśmy nie musieli w przyszłym sezonie tego dokonać...

0

@NotSoEasyAsUXpecteD Już odpukałam w niemalowane, więc bez obaw. A jak jednak się tak stanie, to możecie mnie śmiało obwiniać jeśli się Barcy nie uda :D

konto usunięte

0

@Nigaki Może nie. Jak trener znajdzie sposób na mobilizację zawodników to będzie ok. :-)

konto usunięte

0

@Publico W dwumeczu z Atletico zabrakło wtedy skuteczności. Niewiele brakowało nam do awansu. Tak samo w tym sezonie z Juve w pierwszym meczu w 2 połowie mieliśmy szansę na remis, ale brak skuteczności i skończyło się 3-1, a mogło być 3-3 i na Camp Nou Juve nie zagrałoby tak defensywnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?