- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
4
Niesamowicie mnie interesuje co Valverde zrobi z naszym składem. Kogo się pozbędzie, kogo kupi. Przede wszystkim potrzebujemy PO i pomocnika. Jakiego pomocnika? To już zależy od planu trenera. Jeśli Roberto ma wrócić do pomocy to pewnie będzie grał bardziej cofnięty i wtedy możemy sobie pozwolić na zakup bardziej ofensywnego pomocnika. Roberto już pokazywał, że potrafi rozgrywać i bronić. Uważam, że przyszły sezon może być jego. Kogo bym kupił na miejsce Iniesty? Tylko i wyłącznie Coutinho. Nikt z dostępnych i możliwych do kupienia zawodników na rynku nie pasuje do Barcy tak jak Brazylijczyk. Ma niesamowitą technikę, przegląd pola, inteligencje, szybkość. Pamiętam jak już od jego początków w Liverpoolu mówiłem, że to zastępca Andresa. Uważacie, że to skrzydłowy? To słabo znacie jego karierę. On jest przede wszystkim pomocnikiem, który potrafi naprawdę głęboko się cofać po piłkę. Mam kumpla, fana Liv i on uważa, że Cou to ideał dla Barcy na ofensywną pomoc. Philippe tam grał od zawsze i dopiero Klopp go przesunął na skrzydło. Z resztą wystarczy zobaczyć sobie ostatnie mecze The Reds w lidze i zobaczyć gdzie i jak grał. Nie grał na skrzydle, grał w pomocy i to genialnie. Strasznie liczę na ten transfer, mam dosyć przeciętniaków, zawodników, którzy kompletnie nie pasują do naszego stylu, odstają technicznie. Jeśli tylko Brazylijczykowi dopisze zdrowie to daje sobie rękę uciąć, że to będzie jeden z najlepszych transferów Barcy.
1
@Granto Podzielam Twoje zdanie kolego :)
0
@Granto ogólnie jest szansa na transfer ?