- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 973 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
26 odpowiedzi
jacobFCB
1
"Piję wodę, bo to dla mnie dobre"
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 973 Culés
4
Witam ,chciałem się podzielić swoim zdaniem bo trochę nie rozumiem osób,które są przeciwko transferowi Coutinho,przecież wiadomo że Barça szuka kogoś na prawego obrońcę po to żeby Roberto przeszedł do pomocy i to on właśnie będzie naszym rozgrywającym ,więc uważam że transfer Cou to dobry pomysł i wtedy nasza pomoc,opierała by się na Coutinho-Sergio-Roberto więc nie będzie tak źle.To tylko moja prywatna opinia,więc z dystansem proszę .
Pozdrawiam :)
4
@Keriox Zgadzam się. Nie wiadomo jak sobie poradzi Roberto ale chyba da rade a jak coś to jest jeszcze Rakieta i Gomes, może będą mieć forme życia? Ale Roberto sobie poradzi
1
@Keriox Nie wziąłeś pod uwagę wariantu, który jest w każdym meczu. Czyli rozgrywanie piłki przez Messiego. Gdy podczas meczu Messi zejdzie na środek to Cou nie będzie miał co robić, jak teraz Rakitić. Uważam,że gra Coutinho w naszym klubie będzie identyczna jak gra Ardy. Nasz system po prostu nie zakłada gry 2 nominalnych skrzydłowych w tym samym czasie.
0
@KapiFCB A czy teraz ma ktoś poza Leo coś do roboty na skrzydle? Coutinho jakby się zamienili pozycjami miałby tam coś do roboty, a taki Rakitić może co najwyżej puścić bąka.