- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
5
Mam w dupie fut srempions.Idę popykać w nogę z kumplami
2
@kamilFCB1234 Zagrałem tylko raz, kiedy dostałem darmową kwalifikację za awans do 1 ligi i akurat nie było wymagań co do składu. Zdobyłem G3, co dało mi miesięczny brąz. Fajnie, bo chciałem mieć tą czerwoną kartę. Ale za dużo nerwów to kosztuje :p
2
@kamilFCB1234 Śmiało, nie krepuj się. Idż zagraj sobie w jedno podanie ;D
2
@PatrychoO To były moje ostatnie FC w tej fifie.Za gold 3 miesięczny na pc dostałem tylko...a szkoda pisać.Wczoraj bilans 5-2,a dziś 1-5
1
@kamilFCB1234 Moje nagrody też nie powaliły :D Jeśli chcesz trafić jakieś fajne karty, to rób złote wymiany. Ja ostatnio otworzyłem 25 złotych wymian i wpadło kilku przydatnych do sbc graczy, a już w trzeciej paczce był Aguero. Teraz zrobię i zatrzymam do tots.
1
@PatrychoO Ja ostatnio wygrałem mecz 10-0, bo gość po 3-0 zrezygnował i zostawił pada, ale i tak mi zaliczyło jako porażkę, bo nie mogłem odebrać monet za mecz już po meczu i mnie wywaliło... To są właśnie te detale, które decydują jaką rangę wbijasz w FUT CHAMPIONS.
0
@AmigoBlancos Najgorzej jak jest jakiś lag i nagle gra nadrabia przyspieszając chwilowo grę kilkukrotnie xd Nie raz tak gola straciłem.
1
@PatrychoO Lagi,wisienka na torcie w Fut srempions ;D
0
@kamilFCB1234 A właśnie. Co dostaje się w nagrodę za gold3 w miesięcznym rankingu? Akurat nie mogę odebrać nagrody, a ciekaw jestem co na mnie czeka
1
@PatrychoO Cała Fifa. W to się po prostu nie da grać dla rozrywki. Wolę zagrać w cokolwiek związanego z piłką nożną, a nie cuda związane z piłkarzami, choć bez przypominania gry w "nogę", co się Fifa zwie.
0
@LinekPark Dlatego ja ostatnio sprzedałem swój skład, zostawiłem karty specjalne, jak np. otw Jesus, urodzinowy Kuba i Villa, hero Roberto czy otw Milik i nakupiłem brązów z EPL i gra mi się najlepiej.
Jeśli chodzi o karierę drużyną, to gram w PES.
1
@PatrychoO Ja tam nie kupię pewnie długo Fify sobie, gram na fonie, ostatnio bawię się w Dream League Soccer 2017 i tam, jak się chce, to można grać. A gram:
Gameiro
Pjaca z Allim i Vidalem
Locatelli z Sansonem
Moreno obok Funes Moriego i Mere oraz De Sciglio.
No i Cillessen. :)
Kilku jeszcze na rezerwie, jak rozwijany Odeegard, Alaba, Batshuai.
1
@sniapek 3 złote ify z kwietnia