La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

0

José Giménez doznał kontuzji i nie wystąpi w pierwszym półfinale, przeciwko Realowi Madryt.

Hehe.

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

@Kettger Ja przysięgam że oni byli u jakiegoś szamana, bo przecież tyle szczęścia to jest aż nienormalne

0

@konrad1661 Z tym szczesciem Realu ciezko bedzie wygrac lige.Maja zasranego farta.

konto usunięte

5

@damian16161212 Zgoda maja,ale Barca jest tylko sama sobie winna tracac punkty z druzynami z ktorymi teoretycznie nie powinna miec zadnych problemow ,twoja argumentacja w ogole do mnie nie przemawia.Trzeba na lige patrzec calosciowo a przy tym obiektywnie.

1

@stojko75 Real też sam sobie jest winien bo tracił punkty w koncówkach meczy z Takimi drużynami jak Atletiko strata 2 pkt w końcówce Sevilla strata 3 pkt w końcówce, Barcelona strata 2 pkt w końcówce, Las Palmas strata 2 pkt w końcówce

0

@Kettger Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?