- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
8
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
17
"Sędziowie zawsze się mylą, ale myślę, że w tym meczu arbiter wykonał swoją robotę naprawdę dobrze. Nie wpłynął na wynik meczu."
Powiedział Casmiro dla C+. Głupi, bezczelny czy po prostu w dziecinny sposób broni swojej dupy?
0
@hen0x Myślę, że wszystko na raz, odpowiadając na Twoje pytanie ;)
26
@hen0x Tak sobie przypomniałam - Masche po meczu z PSG przyznał się, że faulował di Marie w polu karnym. Casemiro zgrywa głupa. To jest właśnie różnica między naszymi piłkarzami, a piłkarzami Realu.
0
@hen0x Też, to widziałem... Pochwalił wręcz sędziego.
0
@hen0x Hahahaha xD
0
@hen0x To prosty człowiek jest.
0
@hen0x Albo zadać pytanie czy on jest taki głupi czy brał lekcje głupoty ?