La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

1

Śniło mi się, że gramy teraz sparing w trakcie sezonu z Bayerem i gra u nas Milik. Nie widoczny 45 minut, lecz w doliczonym czasie pierwszej połowy strzela gola. Oglądałem mecz w supermarkecie z kumplem co jest za Realem i jakimiś losowymi ludźmi z mojego życia, którzy nie oglądają piłki. Po golu wszyscy w sklepie darli się Milik, Milik. Po meczu była taka gala jak w pierwszej części Aut (tej bajki) Milik stał na środku w towarzystwie dwóch pięknych kobiet (jak w kolarstwie). Masa reporterów i przeraźliwie głośno wykrzykiwane nazwisko Polaka. Tak głośno, że się obudziłem. Chyba czas zostawić te dopalacze ;) Dawno mi się takie głupoty nie śniły.

0

@DonMatteo901 Ty tak serio z tymi dopalaczami ? :)

konto usunięte

0

@sokot Każdy ma swoje życie, ważne żeby przeżyć je po swojemu :)

0

@DonMatteo901 To jeszcze nie są aż takie głupoty. Ja w niedzielę przez pół dnia oglądałem wrestling (WWE Smackdown i Wrestlemania 33), a w międzyczasie czytałem różne tematy o meczu Bayern-Real. Przez to w nocy śniło mi się, że Real w ćwierćfinale nie grał z Bayernem, tylko z drużyną złożoną z wrestlerów. Real przegrał z nimi 8:0. :D

0

@abracasabracipo 100% w sumie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?