- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
Verore
0
To uczucie, gdy w sklepie pytają o dowód.https://x.com/Transfery_/status/2062920545302093859
28 odpowiedzi
Verore
2
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
28 odpowiedzi
Bocheno1
3
Widzę nową dziunię na LR, chłopcy prężą mięśnie... :) bo takie jest odwieczne prawo natury... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
0
Czy tez uwazacie ze zbudowanie/korekta skladu zalezy od odpowiedniego ustawienia Messiego w taktyce? Gdzie byscie go widzieli? Nadal jako taki PS? (ktory IMO daje mniej niz Neymar po drugiej stronie).
11
@mizerkens kiedy ostatnio widziałeś Messiego żeby grał jak PS?
0
@Nano22 Kiedy mieliśmy kreatywną pomoc :)
6
@Nano22 2014/15, kiedy w klubie był Dani Alves, z którym Messi rozumiał się niesamowicie. Do tego Rakitic w formie i mieliśmy idealny trójkąt
0
@Nano22 Chodzi mi o domyślne ustawienie wyjsciowe na mecz. Wiadomo ze w trakcie on je zmienia i gra bardziej w srodku, jednak przez to wydaje mi sie tracimy na mocy przy grach skrzydlami. Dodatkowo bardziej mam na mysli na jakiej pozycji widzielibyscie Messiego w przyszlym sezonie? Dalej jako 'wolny elektron' co nie zawsze zdaje egzamin czy np. postawili go na klasycznej 10, ale wtedy potrzeba kupna nowego, prawdziwego skrzydlowego. Wg mnie duzo zalezy od pozycji Messiego w kontekcie ewentualnych zakupow.
2
@mizerkens oczywiście że tracimy dynamikę na prawym skrzydle przez, tracimy ją całkowicie
Wystarczy spojrzeć jak graliśmy w 2015, Dani zapuszczał się bardzo wysoko i klepał z Messim, a jego pozycję dublował schodzący do skrzydła Rakitić, mieliśmy wtedy niemal perfekcyjny trójkąt na prawej stronie, do tego Alba, Neymar i Iniesta po lewej i była niesamowita symetria w grze, Suarez robił miejsce na środku i albo Messi albo Ney mogli w nie wbiec