- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
0
@Bykunn 12 grudnia ?
111 odpowiedzi
chavez
0
Powiedzmy, że Barcelonie grozi bankructwo. Jedyne wyjście to sprzedaż Yamala albo Pedriego. Kogo... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
FabianekMrozek
3
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
78
Ibrahimović:
,,Liga Europy zmieniła się w Ligę Mistrzów, jak tylko postawiłem w niej stopę."
32
@Kosmobagieta Ta skromność...
24
@Kosmobagieta No typowy Zlatan.
53
@Kosmobagieta ach te ćwierćfinały LM z Anderlechtem, Genkiem i Besiktasem...
55
@NotSoEasyAsUXpecteD W przeciwieństwie m.in. do Ronaldo, Ibra sam zdaje sobie sprawę z tego, że to jest Jego specyficzne poczucie humoru. Ronaldo z kolei chwali siebie bardzo poważnie i rzeczywiście w to wszystko wierzy.
2
@Kosmobagieta jaki to jest bezbek to ja nawet nie
7
@macio_944 I odrazu sie humor poprawia z rana przez takich jak ty :D Czy to jest temat o Ronaldo ?:D zakompleksiony czlowieku? Pewnie jestes tym typem czlowieka co w kazdym temacie musi wtracic swoje pare groszy na temat Ronaldo
0
@macio_944 A siedzisz w ich głowach, że wiesz co myślą?
4
@Flame Ech, nie chce mi się Tobie odpisywać jakoś rozwlekle. Nie mam na to czasu.
Napisałem "m.in.", a Ronaldo jest najpopularniejszym piłkarzem z dość dużym ego, więc to normalne że można go wtrącić do tego tematu.
Ale lepiej sobie pokrzyczeć na internecie i zacząć pieprzyć coś o zakompleksieniu.
Pzdr.
3
@Kosmobagieta Zwłaszcza, że poziom tej LE jest bardzo słaby. Zresztą o tym już tu pisałem i wystarczy spojrzeć na to co było rok temu w LE, a co jest teraz. Diabły grając słabo, mogą wygrać LE bez większych problemów, a weźmy poprzedni sezon i grę Liverpoolu. Prezentowali się świetnie co wystarczyło na Villareal, Borussię Dortmund, ale już Sevilli nie dali rady. Teraz mamy Genki, Besiktas Lyon, Schalke w słabej formie i Anderlecht, który dobrze gra tylko na własnym podwórku.
3
@boojan27 lol
nie.
Wnioski można też wysuwać po wypowiedziach.
1
@Kosmobagieta No i jak tutaj nie uwielbiać Ibry :)