La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

konto usunięte

0

Sztuczny twór z Lipska wygrywa kolejny mecz niestety.W meczu Feynordu z G.A.Eagles szykuje się dwucyfrówka-50 min i 6:0 dla Feyenoordu.

konto usunięte

2

@Bytom1920 Czemu tak ludzie nie lubią RB Lipsk?

1

@Ostry00 Bo mają romantyczne podejście do futbolu i myślą, że w obecnych czasach da się stworzyć drużynę tylko z pasji i to od razu ze stuletnią tradycją.

0

@Bytom1920 A Man City to nie sztuczny twór?! Nie przesadzajmy z tym Lipskiem;)

konto usunięte

0

@Nigaki No bez przesady z samej pasji się nie da :) Ale ze stuletnią tradycją już tak.Ja gdybym miał tyle kasy co on,wziąłbym"pod swoje skrzydła"TSV 1860 Monachium.Stworzyłbym silną konkurencje dla Bayernu, co byłoby z pożytkiem dla klubu,miasta,jak i całej Bundesligi.Derby TSV-Bayernt o mogłyby być po Gran Derbi największe derby w Europie-mówię o kibicach ,oprawie i frekwencji.A chłop wziął taki Lipsk,trochę poszumią w tym sezonie i tyle z tego będzie.Kibice w większości chodzą tam dla darmowego piwa na meczach i tanich biletów.Za rok będą jak Leicester-bronić się przed spadkiem,ewentualnie grać o środek tabeli.

konto usunięte

0

@Kamilos84 Klub założony w 1880 roku. 4 mistrzowstwa Anglii, 5 razy wiecemistrz,5 Pucharów Anglii,4 razy Puchar Ligi i Superpuchar,w 1970 roku zdobywca Pucharu Zdobywców Pucharów.Jak to jest w.g. Ciebie sztuczny twór ,to nie mam wiecej pytań....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?