La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1665 Culés

konto usunięte

0

Hiszpania to ma skład tylko żeby znów nie klepali bez celu, w Barcelonie często jest ten sam problem. Fajnie że można nie dać piłki przeciwnikowi ale w piłce chodzi o strzelanie bramek. Co do Hiszpanii to skrzydła są tylko dobre a nie bardzo dobre a reszta składu cudowna. Jeszcze jak spojrzymy na rezerwowych...

konto usunięte

0

@QAZ Ja Hiszpanii życzę jak najgorzej i nieważne, że grają tam nasi piłkarze. Jedynym piłkarzem Barcy, który powinien tam grać jest Iniesta, reszta to Katalończycy z krwi i kości, Hiszpania kradnie zawodników. Izraelowi będę kibicował całym sercem w niedzielnym meczu.

#ViscaCatalunya #INDEPENDENCIA

2

@AdrianLLoveFCB Po pierwsze mecz jest dzisiaj, a po drugie nasi piłkarze sami chcą grać dla Hiszpanii i z pewnością każdy z nich czuje się Hiszpanem. Ja tam życzę Hiszpanii jak najlepiej, chcę szczęścia naszych piłkarzy.

konto usunięte

0

@Eleri ''Nasi piłkarze sami chcą grać dla Hiszpanii i z pewnością każdy z nich czuje się Hiszpanem''.

No dobra może Alba, Busquets i inni czują się Hiszpanami, ale na przykład Pique jasno daje do zrozumienia, że uważa się za Katalończyka i chce wolności Katalonii, a gra dla Hiszpanii, a jak grała Katalonia z Tunezją to on sobie w Kolumbii siedział, to mnie denerwuje.

0

@AdrianLLoveFCB Miał wolne, to siedział. W Bracelonie ciężko o wypoczynek w trakcie sezonu, a Gerard to gracz podstawowego składu, kiedyś odpoczywać musi. Gdyby Katalonia mogła grać w oficjalnych rozgrywkach międzynarodowych, a to byłby mecz o punkty, to pewnie by wtedy zagrał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?