La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

3

Kibice PSG byli genialni.. to są niesamowite emocje. Każdy drybling, każdy odbiór, każdy strzał nagradzany brawami, krzykami. Emocje jak w Anglii czy Niemczech.. Nawet podczas zmian niesamowite to jest jak wykrzykują imię piłkarzy.

W Barcelonie to przybędą pikniki i zajadać się będą kiełbaskami, z telefonami na insta, na ptaszku i na fyby. Po golu to delikatne klaskanie aby nie wylać Coli. PFff.. Zaraz odezwą się kibice, którzy byli na Camp Nou i zaprzeczą, że tak nie jest. Że tam słychać doping.. owszem słychać na tak wielkim stadionie to proste że słychać. Ja na meczu trzecioligowym na staionie też słyszę GŁOŚNY DOPING.

konto usunięte

0

@NGRonnie10 Puta Barca tez było niesamowite ?

3

@SasukeKun360 Przestań, nie ważne co się krzyczy, ważne że słychać...

1

@SasukeKun360 Ja nie mówię, że to było niesamowite i popieram obrazę, ale kibicowali swoimm byli z nimi. Naszych kibiców trzeba prosić o wsparcie. Nie raz piłkarze czy trenerzy proszą o to..

0

@NGRonnie10 Ojej, ale ja nie lubię takiego gadania. Kilka miesięcy temu miałam okazję się przekonać czy na Camp Nou faktycznie są takie pikniki, o których się mówi. Rzeczywistość okazała sie zupełnie inna, siedziałam bardzo blisko płyty boiska i było naprawdę głośno. Oklaskiwane było wszystko, tak jak mówisz - każdy odbiór, każdy strzał, drybling, wyjście spod pressingu. Fani ciągle krzyczeli imiona piłkarzy. Czuć było wsparcie, miłość do piłkarzy i szacunek do przeciwnika, a nie kopanie leżącego i krzyczenie "puta Barca". Manchester dostał od nas taki sam bagaż goli jak my dostaliśmy od PSG wczoraj, a mimo to kibice okazywali im szacunek, nie wygwizdali Claudio Bravo gdy schodził z czerwoną kartką. Chociaż faktycznie, obrazek z meczu z Atletico gdzie Pique prosił kibiców a wsparcie był wymowny.....

1

@Eleri Wiesz, ja nie mówię, że w ogóle nie ma kibicowania. Na każdym stadionie są kibice, którzy coś tam pokrzykują, ale mimo wszystko to nie jest to samo co np: kibice Borussi, United.. a szkoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?