- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1405 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
MirusAmisz
27
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1405 Culés
30
Osoby, ktore pisza, ze Barca grala gowno, dlatego nie ma co plakac albo ze obudilismy sie za pozno. Co to jest za logika? Strzelilismy jedna bramke wiecej i tyle. Pozne obudzenie sie to jedno, ale zabranie 1 bramki (i w efekcie 2 punktow) to jakis zart. Mecz sie wygrywa na gole, a nie tym, ze jedna druzyna miala 85 minut pod kontrola a druga pozostale 5.
Ja dalej nie rozumiem, czemu nie ma goal line technology. Czemu La Liga musi byc 100 lat za murzynami? W Premier League jest komisja, ktora ocenia sporne sytuacje po meczach. Zawiesza pilkarzy, degraduje sedziow i jest oczywiscie GLT. Czemu tego tutaj nie ma?
1
@adisont92 Podpisuję się obiema rękami :D
2
@adisont92 Odpowiedź wydaje się być dość prosta. Być może to co myślimy, że jest błędem sędziego to z punktu widzenia LaLigi nim nie jest.
1
@adisont92 Ale jak Real nic nie gra przez 85 minut, a przez kolejne 5 ciśnie i zdobywa gola, to oczywiście płacz i tak nie wolno ;)
A z goal line to chodzi o zielone papierki. Nie wszystkie kluby na to stać, więc musiałyby być dofinansowania, a tego Liga nie chce.
1
@sebasek99 O wlasnie - przyklad Realu. Jak Real strzelal gole w 90+ minutach to ja tez mialem bol dupy i mowilem, ze farta maja nie z tej ziemii, ale nie pisalem, ze strzelili bramke nieprawidlowo i ze sedzia POWINIEN im tej bramki nie uznac. Strzelili to strzelili. Ok - chwile popiecze i tyle. Ale nie zabierali im tej bramki, to jest ta roznica. Tu nie chodzi o to czy stac te biedniejsze kluby czy nie.
0
@adisont92 Jak to nie? Na stadione trzeba zamontować specjalne kamery, sprzęt itp. Podejrzewam że większość klubów z dołu nie stać na takie bajery.
0
@adisont92 Gdyby za błędne decyzje degradowali sędziów w Hiszpanii to nie miałby kto sędziować
0
@sebasek99 Naprawde uwazasz, ze kluby z dolu tabelki z Hiszpanii sa biedniejsze niz te kluby z Wloch czy Niemiec? Bez przesady. Tam jest goal line, a Hiszpanii nie stac? Bzdura. TO chodzi o hajs, ale nie biedniejszych klubow tylko wladz.
0
@adisont92 To bogatsze ligi. Ile było już artykułów o niesprawiedliwym podziale pieniędzy z transmisji w La Lidze? W raporcie Doleitte tylko 3 kluby z Hiszpanii się załapały.