- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
4
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
27 odpowiedzi
Sysia11
3
Póki co to Suarez bez kolan prezentuje się dużo lepiej od Lewego. Ciekawe czy Robcio wdroży... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
3
Kurde co drugi komentarz to "Zidane, Danilo, Real.. "
Piszmy o ciekawszych rzeczach i skupiajmy się na swojej drużynie ..
25
@JordiAlba18 Niech piszą , niech się cieszą ... Co ci przeszkadza , przewin dalej i po kłopocie ...
5
@JordiAlba18 No właśnie Jordi, macie dziś wygrać
1
@JordiAlba18 Na swojej drużynie skupimy się popołudniu / wieczorem. Co niby dałoby "skupienie" się na niej teraz? Teraz cieszymy się odpadnięciem realu i nie powinno to chyba nikogo dziwić. To tak jakbyś komuś oglądającemu film w poniedziałek, powiedział, aby skoncentrował się na filmie, który obejrzy we wtorek. Jedno drugiego nie wyklucza.
0
@LuisSalvano Za duzo tych kpin, a co jezeli i my odpadniemy? Wyjdziemy na idiotow, bo smialismy sie z Realu a sami jesteśmy za burta, więc z głową i umiarem wszystko trzeba robić.
1
@matesfcb93 Przewijam dalej a tam kolejny, i kolejny, i następny ;)
3
@JordiAlba18 Nie odpadniemy. A nawet jeśli by tak się stało, to z kogo jak z kogo, ale z Realu zawsze warto się pośmiać. Nie powiesz, że nie ;)
3
@JordiAlba18 Nie wiem jak sie mozna nie cieszyc w takim momencie :p Czlowieku, trzeba doceniac najdrobniejsze rzeczy w zyciu :D
0
@Dojt Hehe czyli za dużo RL hehe ;)
0
@Dojt Cicho bo wyjdziesz na idiote ;)
0
@Dojt Jesteś antyfanem Realu czy fanem Barcy?
0
@JordiAlba18 Fanem Barcy, a co? Wczorja nawet meczu Realu nie ogladalem. Sledzilem wynik na telefonie. Zobaczylem, ze bylo 2:2, usmiechnalem sie, odlozylem telefon i poszedlem spac. Tyle. Nie pisalem nic zgryzliwego na zadnej stronie (ani tutaj ani Realu), nie otwieralem szampana i nie darlem mordy na caly blok. Ale po prostu ich odpadniecie mnie cieszy, no nic nie poradze, moze jestem zlym kibicem i powinien wyslac jakas wiadomosc z kondolencjami do kibicow Realu.