La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

0

sądzę, że wczorajszy mecz będzie przełomem jeśli chodzi o grę Barcy. Widziałem wczoraj wielkie zaangażowanie oraz dużą poprawę Busiego. Fakt miał jedno złe podanie, które mogło się skończyć tragicznie, ale jeśli chodzi o cały mecz, zagrał jak stary dobry Busi, a jak wiemy jest on fundamentem zespołu. Tylko chciałbym, żeby Vidal w końcu zagrał, bo szczerze to za Roberto zbytnio nie przepadam, miał dobry początek, ale teraz to jest chyba najsłabszym ogniwem w naszym zespole.

5

@Aureczek Daj spokój z tym Roberto ;/ Zagrał kilka gorszych spotkań ostatnio i wszyscy mówią; NIE NADAJE SIE!! Dopiero co wszyscy sie zachwycali jakiego to mamy prawego obronce na lata. Nie popdajmy ze skrajności w skrajność.

3

@darekgt01 we wrześniu zjadał Alvesa sprzed lat na śniadanie... chorągiewki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?