La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

6

Czytam właśnie, że PSG chce się pozbyć Jese... co jak co ale Real potrafi robić interesy... wypchnąć taki szrot po kontuzji za 25 mln bajka !

4

@SinMistico Podobno ma przenieść się zimą do Las Palmas.

0

@hen0x Jeśli to prawda, to dla samego zawodnika świetny kierunek do odbudowy formy :)

konto usunięte

0

@cescblaugrana95 Jakby nie patrzeć Boateng się tam odbudował.

1

@cescblaugrana95 Myślę, że jeśli wróci to może zostać tam na lata. Spośród wszystkich osiemnastu Hiszpanów grających w Las Palmas chyba tylko dwóch czy trzech się tam nie urodziło, a Jese też z Gran Canaria przecież pochodzi. Niesamowita jest ta drużyna. Za wiele jeszcze osiągnąć nie zdążyli, ale moje serce już zdobyli. Mocno kibicuję, żeby wiodło im się jak najlepiej, ale 14 stycznia z Barceloną niech u siebie przegrają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?