La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

2

Ten koleś, który udostępniał na facebooku transmisję KSW - KillerMisiek został zatrzymany przez policję.
http://m.onet.pl/sport/mma/ksw,2tpc2j

konto usunięte

0

@Pawlak1992 W sumie mozna bylo spodziewac sie ze ta sprawa tak sie skonczy. Ale troche dziwi mnie argumentacja Polsatu ze stracili 1,3 miliona zlotych. Zalozenie ze te 33 tysiace wykupiloby dostep do transmisji jest nie do udowodnienia. KillerMisiek moze sie bronic ze zalozmy Polsat stracil 45 zl (nie pamietam dokladnie ceny tego ppv ale cos chyba kolo tego) bo np. znal goscia ktory mial wykupic dostep do transmisji i mial do obejrzenia zaprosic 33 tys osob. Wiem ze w domu ciezko bylo by pomiescic tyle osob ale to tylko taki przyklad aby zilustrowac o co mi chodzi. No i ten gosciu hipotecznie mogl ogladac razem z nimi ta teansmisje pod warunkiem ze laczy go z tymi 33 tys osob jakas wiez, np sa znajomymi. Gwarantuje nam to sama Konstytucja w ktorwj jest paragraf o tym ze nikt i nic nie moze zabronic nam dostepu do kultury, a gale mma tez ktos moze hipotetycznie uznac za kulture

0

@Pawlak1992 To jest domnienama strata, nie czarujmy się, ilu ludzi by kupiło tą transmisje? 1% max

1

@Lisek Niech się tłumaczy że on puszczał bloki reklamowe z Polsatu tylko były przerywane zajawkami walk .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?