- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
15
Nominowani do nagrody kibiców roku:
FIFA ogłosiła nominowanych do nagrody najlepszych kibiców roku 2016. Pierwsi zostali wyróżnieni kibice reprezentacji Islandii,za ich niezapomnianą celebrację wspólnie z piłkarzami podczas EURO 2016.Drugą nominowaną grupą kibiców zostali fani ADO Den Haag,którzy podczas wyjazdowego meczu z Feynoordem zorganizowali ''deszcz maskotek'' zaproszonym dzieciom z jednego z holenderskich szpitali. Ostatnimi zostali nominowani kibice Borussii Dortmund i Liverpoolu,którzy dzień przed rocznicą tragedii Hillsborough,podczas meczu Ligi Europy,wspólnie wykonali utwór ''You'll Never Walk Alone''. Nagroda zostanie przyznana podczas gali FIFA w styczniu.
2
@BarcaInfo Moim faworytem są fani ADO i BVB/Liverpoolu. Islandczycy mieli fajną celebrację, ale ci pierwsi wykonali wspaniały gest względem dzieci, a Borussia i The Reds bardzo ładnie oddali hołd ofiarom tragedii. Sama nie wiem czyja wygrana byłaby lepsza, mogliby dać ex quo.
13
@BarcaInfo Jak dla mnie to kibice na La Rambli sa najlepsi na swiecie. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tylu taktykow i trenerow. Dyrektorzy sportowi rowniez maja rece pelne roboty, bowiem okienko transferowe jest otwarte w Barcelonie po przegranych meczach. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tak wielu dyrektorow ds. zarzadzania, poniewaz tylko oni wiedza jak najlepiej wydac pieniadze oraz z kim podpisywac umowy. Kibice na La Rambli sa nie do przebicia :)
0
@adisont92 A dzisiaj w godzine udowodnilismy niewinnosc Leo w sprawie podatkow :D
0
@Virus91 Nic mi o tym nie wiadomo. Zarzuc linkiem.