- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
36
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
17
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Safrani
7
Obsada sędziowska 1. kolejki Ekstraklasy:Radomiak Radom – Wieczysta Kraków, Jarosław Przybył... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
0
Zapodajcie jakimś pomysłem na prezent dla dziewczyny . Budżet do 200 pln myślę.
1
@craz91 Kup jej dużego pluszaka i słodycze, dziewczyny lubią takie prezenty.
0
@craz91 Łańcuszek z jakimś serduszkiem czy coś podobnego, kobiety lubią biżuterię, sam ostatnio kupowałem i była zadowolona (chyba) :D
0
@bixmix Pluszak to chyba dobry pomysł.. łańcuszek odpada bo ma dużo biżuteri ale dzięki :) myślałem jeszcze nad perfumem ale każdy ma inny gust .
1
@craz91 Lepiej pluszaka, bo perfumy mogą się nie spodobać i to taki "powielany" prezent ^^
5
@craz91 W jakim wieku jest Twoja dziewczyna i z jakiej okazji ma być to prezent? (choć domyślam się, że świąteczny). Najlepiej żebyś podarował jej coś związanego z jej zainteresowaniami. Misiek to najbardziej oklepany pomysł na prezent jaki mogłabym sobie wyobrazić hehe.
0
@Nazija 21 lat ma. Tak prezent świąteczny :)
1
@craz91 To może kup jej jakieś czekoladki i zabierz ją na jakąś dobrą kolację , pewnie będzie bardzo zadowolona z takiego prezentu :)
1
@craz91 Kup kondomów za 2 stówki, powinna być zadowolona. O ile nie planujecie dzieci :)