La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

1

Nie wiem jak wy ale strasznie obawiam się o kartkę dla Neymara... On musi wystąpić w GD i powozić bocznych obrońców Realu...
Ja bym dziś zaskoczył RSSS i wystawił 4-4-2 w diamencie w pomocy. Na szpicy Pistolero z Paco za nimi rozgrywający Messi, z tyłu pomocy wiadomo DM a pozostali x2 w pomocy to niech będzie kto chce bo jak dla mnie pomoc Barcy nie istnieje... przynajmniej dopóki nie wróci Don Andres.

1

@SinMistico  już nie raz zaskakiwaliśmy RSSS z Messim i Neymarem na ławce i wiecie jak to się skończyło.

konto usunięte

0

@SinMistico Podobne ustawienie obserwowaliśmy w spotkaniu z Borussią. Wtedy często to Neymar zajmował pozycję "10" jednak to ustawienie nie wyglądało najlepiej. Z pewnością nie jest to dobry pomysł na Anoeta. W przyszłości, na łatwiejsze spotkanie jak najbardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?