La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

3

Najgorsze jest to, że Legia zaczęła grać dobrze. Obawiam się, że zbyt dobrze.

konto usunięte

30

@DonMatteo901 przecież ta drużyna ma za dużo jakości w sobie by wiecznie żle grać, a taki Guilherme przerasta ta lige

1

@DonMatteo901 Wraca na właściwe tory ;)

0

@MarioVeB! Jeszcze jak ten Vako by zaczął grać tak jak potrafi to juz calkiem nie będzie mocnych na Legie w lidze.

konto usunięte

0

@kuba1624 Nie w tym rzec mocni się znajda spokojnie, chodzi tylko o to ,że wiecznie źle grać nie bedą i soje mecze muszą wygrać. Jednak Mistrza i tak dla nich nie przewiduje w tym sezonie.

0

@MarioVeB! Liczę, że awansują do Ligi Europy (więcej meczy na wiosnę) i mistrza zdobędzie ktoś inny (wierzę, w Lecha :D)

0

@MarioVeB! A ja mysle ze jak zaczną grac na miare swoich mozliwosci to zdobeda mistrza spokojnie, kadrowo przewyzszaja kazdego rywala w lidze, no moze Lechia moze szerokoscia i jakoscia kadry rywalizowac z nimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?