La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

10

I niech mi ktoś powie, że Gerard się nie nadaje na prezydenta, bo ma niewyparzony język. Ma już doświadczenie z własną firmą, ma znajomości, nic tylko na niego głosować. Ale najpierw chyba musi odczekać trochę poza Barcą, żeby zostać prezydentem :D

7

@Nigaki Gerard nie nadaje się na prezydenta, bo ma niewyparzony język! A tak na prawdę to facet jest niesamowity - wprost genialny obrońca, oddany Barcy i kochający klub w którego koszulce mógłby zginąć, załatwia nam sponsorów z czym zarząd niekoniecznie dobrze sobie radził, wywołuje ból tyłka, złość i flustrację w Realu a u nas uśmiech do końca dnia jednym tweetem, ma duże poczucie humoru, ciągle się śmieje i ma uśmiech na ustach, świetne podejście do życia, jest przedsiębiorczy, inteligentny, już nie wspominając o urodzie. Każdy klub chciałby mieć takiego Pique ale nikt się do tego nie przyzna, i to właśnie piecze białych najmocniej - nienawidzą go, bo on tak bardzo kocha Barcę, a sami nie mają kogoś takiego. Jakie to szczęście, że trafił się akurat nam. Co za zajebisty człowiek!

3

@Nigaki Zakładamy jakiś fanclub Pique ? Bo widzę, że nie tylko ja non stop wypowiadam się o nim w samych superlatywach :D

0

@Klaudix Ja się piszę, o Gerardzie mogę gadać cały dzień. Za wyjątkiem momentów, kiedy przeglądam moją kolekcję zdjęć z nim, liczoną w tysiącach :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?