La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

konto usunięte

0

Co ten Red Bull zrobił z oponami u Maxa...

0

@Majfaj A ja liczyłam ze Max wskoczy na 2 miejsce ... :

konto usunięte

0

@barceloonka92 Gdyby nie ten błąd to zapewne Max by wygrał.

0

@Majfaj Ze zwycięstwem to nie takie proste by było. Wyprzedzić Hamiltona w trakcie wyścigu to nie takie proste a już zwłaszcza w taką pogodę trzeba uważać. Brytyjczyk także jechał bardzo dobrze i rozsądnie. I nie sądzę by dał się tak ograć, on lubi ścigać się deszczu ma spore doświadczenie a młody Verstappen mógłby popełnić błąd i wypaść z toru o to nie trudno przy śliskim torze. I akurat to ze wyprzedzał tylu kierowców może oznaczać ze nie bał się mokrego toru postawił wszystko na jedną kartę a ci mijani nie bardzo mili ochotę reagować by ryzykować nieskończenie wyścigu. Wiec nie wychodzilabym z takimi wnioskami aż na zwycięstwo. Tego się nie dowiemy ale myślę że jednak by nie wygrał. W normalnych warunkach Hamilton gdy ma sprawne auto i jedzie dobrym tempem nie daje się ogrywac. A wiemy ze Mercedes jet przed wszystkimi daleko a Brytyjczyk w ten weekend miał auto jak należy więc nie sądzę by Verstappen wygrał. Takie moje zdanie. Na drugie miejsce miał szansę bo Rosberg jechał jak ciotka i gdyby tylko nie miał takiej przewagi to na pewno panowie by się zamienili miejscami.

konto usunięte

1

@barceloonka92 Tak czy inaczej walka byłaby na pewno :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?