La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

2

City zasłużyło dzisiaj na zwycięstwo, zmiażdżyli nas w 2 połowie. Dobrze, że to tylko grupa, którą najprawdopodobniej Barcelona skończy na 1 miejscu. Po meczu z Granadą 90% z was pisała: "Oszczędzają się na City" - serio? Wy nadal wierzycie w jakiś tryb eko?

Niedługo mecz z Sevillą, a Busquets dalej nie ogarnia. Potrzeba zmiennika dla Roberto, nie może grać co mecz w 1 składzie. A pomoc gra zbyt chaotycznie bez Iniesty, Gomes co prawda zagrał nawet ok, ale od 2 sezonów brakuje playmakera. Głupio obwiniać, ale mecz przegrał nam Busquets, a Ter Stegen nie popisał się przy golu De Bruyne... Enrique dał show, zdjął Rakiticia, a Busi dalej grał.

0

@nitey "serio? Wy nadal wierzycie w jakiś tryb eko?"

Serio myślisz, że piłkarze każdy mecz grają na 100%?

1

@nitey Prawdę mówiąc ja już dawno w te "tryby eko" nie wierzę. To samo się mówiło w kwietniu po el Calsico, że się nie starali, bo liga wygrana a zaraz LM z Atletico. Okazało się zupełnie inaczej. Mecze są wycieńczające, ale bez przesady. To sportowcy i atleci, zdążą się w trzy dni zregenerować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?