- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
0
Obejrzałem "Legion samobójców" i nie rozumiem krytyki tego filmu.Wiem,o gustach się nie dyskutuje,ale nie wiem czego níektórzy oczekiwali?Ambitnego kina?To nie w tym gatunku.Mi się podobał i jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to odtwórca roli Jokera.Beznadziejny.Ale Harley Quinn the best :-)
0
@norbi77 Polecam recenzję Ichaboda albo Sflimowanych, to będziesz wiedział czemu niektórym nie podoba się ten film :D Ja nie oglądałam, więc się nie wypowiem.
0
@Nigaki Gdzie te recenzje?Na YT?
0
@norbi77 No oglądałem. Widać, że DC, a raczej WB nie nadąża za Marvelem. Ja wyczuwałem w tym filmie za dużo chaosu, słaby humor. Jedyne co ratowało to Margot Robbie. Szkoda, że Jared zdecydował się zagrać Jokera, bo został zjechany za to. Oglądając "dwójkę" Kapitana Ameryki czy całą Nolanowską trylogię Batmana to nie ma porównania...
0
@norbi77 Jak się przeanalizuje ten film, to widać bardzo dużo niedociągnięć i nielogicznych rzeczy. A jak ktoś po prostu sobie ogląda, to bardzo przyjemnie wchodzi ;)
Harley cudo :D
2
@norbi77 Tak, Ichabod to całkiem znany, internetowy recenzent filmów, więc z łatwością Ci wyskoczy na pierwszym miejscu.
0
@Nigaki Dziękí :)
1
@Dzemix111 Podchodziłem do tego filmu z negatywnym nastawieniem po złych opiniach na jego temat i mile byłem zaskoczony.Może jakbym obejrzał go podczas premiery nic na jego temat nie wiedząc to inaczej bym go ocenił.
3
@norbi77 Tak na marginesie. Łacińskie "de gustibus non est disputandum" oznacza nie "o gustach się nie dyskutuje", ale "gusta nie podlegają dyskusji". Pierwsze tłumaczenie, tak nagminnie używane, jest błędne. To właściwe oznacza zupełnie co innego. Przykładowo nie dyskutuje się Z TYM, że Ty lubisz kolor czerwony, a ja zielony - tak jest i koniec, ale możemy podyskutować O TYM dlaczego tak jest. ;)