La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

konto usunięte

0

Umiecie gadać po hiszpansku lub probowaliscie sie uczyć? Tak samemu bez korepetycji to lipa sie uczyć ale ja rok temu nauczylem sie pare zdan i pytan i na praktykach robilem nauczyciela w ... :D (nawet juz nie pisze przeklenstw bo bany lapie nawet za cenzure 2tygodnie ;> )

2

@BooKeeR Ja się teraz samodzielnie zaczęłam uczyć, dokładnie w taki sam sposób w jaki nauczyłam się angielskiego - czytając z pomocą internetowego tłumacza i oglądając Disneya z napisami :D

0

@BooKeeR Ja oglądałam serial El Barco z napisami, bardzo łatwo wyłapać kilka zdań czy wyrazów, chyba jeden z lepszych sposobów na pobieżne zapoznanie się z językiem. Później ściągnęłam sobie aplikację gdzie właśnie fajnie się można uczyć prostych zdań i wyrażeń. Na bardziej zaawansowaną naukę nie miałam czasu ale planuję się za to wziąć :D

konto usunięte

1

@Nigaki mi się takie uczenie znudzilo po paru dniach :/ wolałbym na jakieś korepetycje chodzić lub zamiast niemieckiego w szkole miec hiszpanski...

0

@BooKeeR Najważniejsze to znaleźć teksty(ja np. czytam fanfiction), które chce się czytać, wtedy jest przyjemniej i co ważniejsze taniej niż korepetycje, choć na pewno zajmie to więcej czasu :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?