La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

1

Koledzy i koleżanki, dwa pytanka odnośnie sklepu Nike.
1. Metody płatności. Rozumiem, że gdy podam nr karty i tak dalej, to działa to na tej samej zasadzie co w Pay Pal tj. sklep sam sobie pobiera pieniądze z konta, nie trzeba nic robić? A druga dostępna metoda na czym dokładnie polega?
2. Rozmiar. Nienawidzę damskich koszulek, bo mają za wąskie ramiona i są cholernie niewygodne, więc kupuję męską. Stąd moje pytanie jaki rozmiar przy wzroście 169 cm najlepiej wybrać? Fakt istnienia cycków wezmę pod uwagę sama, chodzi mi tylko o to, żeby koszulka nie była za długa i nie wyglądała na mnie jak worek ;)

konto usunięte

0

@Nigaki Hej, co do karty - to tak, podajesz numer i sami sciagaja. Nie spotkalam sie z Sofortem wiec nie wiem jak to dziala, mysle, ze na YouTube znajdziesz jakis filmik.

Co do kroju to czemu nie wybierzesz damskiej o rozmiar wiekszej niz potrzebujesz? :) Damskie sa taliowane wiec wyglada sie w nich kobieco, męskie sa proste. Meskie maja chyba tez inne rozmiarówki wiec uwazaj, bo sie w M mozesz utopic :)

0

@pakotku Jakoś nie przepadam za damskim krojem, od zawsze, a już od trzech lat latam tylko w męskich koszulkach, są dla mnie swobodniejsze. No i kupując męskie rozmiarówki nie boję się aż tak tego, że mój biust mnie zdradzi i okaże się za duży na koszulkę damską. Ale jeszcze pomyślę i tak póki co jestem spłukana :P
Dzięki za pomoc :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?