La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

konto usunięte

3

Trzeba liczyć że United dzisiaj zremisuje z Watfordem i byłaby idealna tabela, ew. zwycięstwo Tottenhamu mile widziane.

Jeśli skończyłoby się remisem United i zwycięstwem Tottenhamu tabela PL wyglądałaby tak:

1. City - 15 pkt
2. Everton - 13
3. Tottenham - 11
4. Arsenal - 10
5. Chelsea - 10
6. United - 10
7. Liverpool - 10

Miejsce United mogłoby ulec zmianie w zależności od wysokości remisu ale nie zmienia to faktu że byliby z 10 punktami.
Jak dla mnie bomba tylko czy realna po 5 kolejkach?

0

@Stinger Jak dla mnie bomba to byłoby
1. Liverpool
2. City
3. kto chce oprócz Chelsea i United :D

konto usunięte

0

@Stinger Patrząc na to co gra United w pierwszych minutach dzisiejszego meczu remis jest bardzo możliwy. Jeśli piłkarze Watford nie obetną się gdzieś w obronie, to mogą urwać punkty United. A jak jeszcze naprawią celownik, to mogą zgarnąć całą pulę, bo powinni już prowadzić chociaż 1:0. Mieli dwie naprawdę dobre sytuacje.

konto usunięte

1

@kamilo0066 No wiesz dla mnie idealny scenariusz to Chelsea na 2 miejscu za City ale czasu nie cofniemy więc napisałem to co jest możliwe po 5 kolejce.
Plusem byłoby powoli budowana przewaga City i tyle samo punktów tzw. "starej" wielkiej czwórki. Walka byłaby piękna o TOP 4 tym bardziej że "stara" wielka czwórka musiałaby jeszcze oglądać plecy Tottenhamu i Evertonu.
Trochę szkoda że Leicester ma "tylko" 7 punktów bo oni mają potencjał na walkę z tą siódemką, może nie ponownie o mistrzostwo czy nawet LM ale o LE na pewno.

konto usunięte

0

@Bartek110 Tylko United ma Zlatana, a więc człowieka, który potrafi zrobić coś z niczego ale masz rację początek pod dyktando Watfordu.
Szkoda tej okazji Ighalo bo już mógłby być niezły wynik ale jeśli będzie remis będę zadowolony.

0

@Stinger Arsenal tradycyjnie czwarty :)

konto usunięte

0

@NJR_fan No widzisz, kolejny plus takiej tabeli ale obecnie United przegrywa, a wiec wynik jeszcze leszy i United spadłoby na 7 miejsce z 9 punktami ale poczekajmy bo do końca meczu jeszcze trochę więc mogą trafić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?