La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1083 Culés

konto usunięte

0

Ktoś coś wie o biletach na mecz Polska - Dania ? To chyba niemożliwe żeby w okolicach północy do teraz poszło dobre kilkanaście tyś.wejściówek . Nie ma ani 1 biletu . Liczę jednak ,że strona się zbugowała ew. PZPN robi zmianę na II fazę .Nie wiem co o tym myśleć ? Jakieś info ktoś coś ?

1

@marcin000019 Niestety jak zwykle żenujące serwery. Nie ma jiz biletów. O godzinie 3 uruchomiono i po 5 już nie było. Parodia. Tyle czekania i nadziei, a tu najpierw padła strona a potem nagle w kolejce pierdyliard któryś i czekaj nie wiadomo do której z nadzieja że odblokuja. Serwery mają do bani i jak wejdzie trochę osób to nagle strona nie działa. I to jest profesjonalna sprzedaż biletów? Cyrk.

konto usunięte

0

@kamilo0066 No cyrk , ale jak co roku , odkąd pamiętam. Tylko czy możliwe,że kupili wszystkie bilety czy trochę mogło się zbugować i warto czekać .. :)

0

@kamilo0066 Za takie coś np. w USA powiesiliby właścicieli stron za jaja, ale co się dziwić, kupbilet to strona, której partnerem jest onet. Niech lepiej PZPN to ogarnie bo aż wstyd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?